Wat een mooie uitnodiging is het geworden! Op 25 april organiseren wij in samenwerking met het segment Zakelijke Relaties van de Rabobank Utrecht en Omstreken een benefietdiner. Wij zijn heel blij dat Rabobank Utrecht dit evenement heeft geadopteerd!
De opbrengst van de avond zal worden besteed aan de proefmedicijnen van een onderzoek naar de toediening van Cholzuur. Dit onderzoek wordt geleid door Prof.Dr. B.T. Poll-Thé van het Emma Kinderziekenhuis. De hypothese is dat het toedienen van dit medicijn, de niet verwerkte stoffen in de lichaamscellen van “Zellweger kinderen” zal oplossen.
De keten van stofwisseling wordt daarmee niet hersteld, maar de schade die de niet-verwerkte stoffen veroorzaken wordt verminderd. De kwaliteit van leven zal hiermee mogelijk positief worden beinvloed.
De Axel Foundation zal samen met het Amsterdam Medisch Centrum/ Emma Kinderziekenhuis zorgen voor de funding van de medicijnen die 20 “Zellweger kinderen” gedurende 1 jaar gaan krijgen.